Матіос знає про 5 серйозних угрупувань, які займаються земельними аферами на Львівщині
На Львівщині діє п’ять серйозних, чітко структурованих, центрів прийняття рішень і зазіхання на ті чи інші рекреаційні або комерційно привабливі земельні ділянки. Ці угрупування є надзвичайно професійні, технічно, інтелектуально і матеріально добре забезпечені.
Про це сьогодні під час засідання прес-клубу реформ повідомив Львівському порталу голова управління СБУ у Львівській області Анатолій Матіос.
За його словами, до сфери впливу цих угрупувань входять чиновники суддівських органів, працівники нижчої ланки органів місцевого самоврядування, які продукують фіктивні рішення рад, представники силових структур, які покривають або невчасно бачать ці факти, та не опротестовують рішення виконкомів. Ще одна ланка цих угрупувань, за словами Анатолія Матіоса, - це ті, хто доводить справи до логічного завершення.
«Найстрашніший сегмент, який внаслідок величезної матеріальної наповненості дуже важко піддається документуванню, - це сегмент земельних афер на Львівщині. Це страшний сегмент, коли унікальні львівські юристи обслуговують оборудки тих чи інших осіб, які набули свої статки за період незалежності, і створюють максимально непрозорі, а інколи унікальні схеми відчуження земельних ділянок, які коштують дуже багато грошей», - наголосив Анатолій Матіос.
Доска объявлений
Раздел | Предложения | Добавить | |
Продажа квартир | Киев (-) | Украина (-) | Ваш вариант |
Продажа домов, дач | Киев (-) | Украина (-) | Ваш вариант |
Продажа земли | Киев (-) | Украина (-) | Ваш вариант |
Продажа офисов | Киев (-) | Украина (-) | Ваш вариант |
Продажа торговых помещений | Киев (-) | Украина (-) | Ваш вариант |
Аренда квартир | Киев (-) | Украина (-) | Ваш вариант |
Аренда домов, дач | Киев (-) | Украина (-) | Ваш вариант |
Аренда офисов | Киев (-) | Украина (-) | Ваш вариант |
Аренда торговых помещений | Киев (-) | Украина (-) | Ваш вариант |