На Рівненщині у поганих господарів заберуть землю


 
Вернуться к списку новостей
31.07.2008

На Рівненщині у поганих господарів заберуть землю


 

У Рівненській області не використовується 18% ріллі, що становить 114 тисяч гектарів. Таку статистику оприлюднив сьогодні, 31 липня, голова Рівненської ОДА Віктор Матчук на засіданні колегії облдержадміністрації. Про це повідомив ЗІК.

На окремих землях, які перебувають у власності, росте бур‘ян. Аби вирішити цю проблему, в області, як зазначалося на засіданні колегії, у тих господарів, які її не оброблять, будуть забирати землі.

Для цього в області створюється карта земель із зазначенням того, кому вони належать і як використовуються. Роботи планується закінчити до осені. Маючи такий документ, як зазначалося на засіданні колегії, можна буде вирішувати питання позбавлення власників землі прав господарювати на ній.

Источник: http://zik.com.ua



Доска объявлений

Раздел Предложения Добавить
Продажа квартир Киев (-) Украина (-) Ваш вариант
Продажа домов, дач Киев (-) Украина (-) Ваш вариант
Продажа земли Киев (-) Украина (-) Ваш вариант
Продажа офисов Киев (-) Украина (-) Ваш вариант
Продажа торговых помещений Киев (-) Украина (-) Ваш вариант
Аренда квартир Киев (-) Украина (-) Ваш вариант
Аренда домов, дач Киев (-) Украина (-) Ваш вариант
Аренда офисов Киев (-) Украина (-) Ваш вариант
Аренда торговых помещений Киев (-) Украина (-) Ваш вариант